Вакцинація

У зв’язку з нестабільністю курсу актуальні ціни уточнюйте за тел. 0679794747
Щойно дитина народжується, із стерильного середовища матусиного живота вона потрапляє у світ, густо населений різноманітними мікроорганізмами. Деякі з них є корисними, вони допомагають організму в процесах життєдіяльності. Декотрі можуть викликати легкі захворювання, що не є небезпечними для життя, але допомагають тренуванню імунітету – здатності організму чинити спротив зовнішнім загрозам. Але існує клас мікробів – вірусів, бактерій, грибків і найпростіших – які можуть бути смертельно небезпечними для дітей, і у до-вакцинальну еру вони забирали мільйони життів.

За оцінкою ВООЗ, щороку вакцини рятують життя від 2 до 3 мільйонів людей, і ця цифра могла би збільшитися ще на 1,5 мільйона, якби охоплення вакцинацією було глобальним.

Те, що сьогодні ми всі маємо доступ до вакцин, є великим досягненням!

Чому варто довіритись нам:

  1. Усі вакцини, які ми пропонуємо – якісні, сертифіковані в Україні, від надійних постачальників.
  2. Усі препарати доставляються від виробників із дотриманням холодового ланцюжка, і у нас в клініці препарати зберігаються у спеціальному холодильнику.
  3. Ми ретельно оглядаємо пацієнтів перед вакцинацією, відповідаємо на всі запитання, розвіюємо страхи та сумніви.
  4. Якщо з будь-яких причин графік вакцинації порушено, ми складаємо індивідуальний план щеплень.
  5. Після щеплення 30 хвилин спостерігаємо за пацієнтом, щоб надати допомогу у випадку складної реакції на препарат. Щоправда, таке відбувається дуже рідко.

Будьте здорові і обов’язково робіть щеплення усім членам родини! Ми живемо в унікальний час, коли ми можемо дати своїм дітям і близьким надійний захист від небезпечних інфекцій, і нехтувати такою можливістю було б нерозумним!

Категорія:

Опис

Інфанрикс ІПВ+Хіб
Інфанрикс ІПВ
Інфанрикс трьохкомпонентний
Пентаксим
Тетраксим
Бустрикс
Пріорик
Ротарикс
Хіберикс
Церварикс
Енжерикс(для дорослих)
Енжерикс(для дітей)
Твінрикс
Превенар 13
Синфлорикс
Варілрикс
Німенрикс
Менактра
Хаврикс
АДП-М-Біолік