Трихологія

Трихологія – це новий напрямок в медицині, сформований на базі дерматології. Трихологія вивчає будову і фізіологію волосся і волосистої частини шкіри голови, охоплює питання, пов’язані з діагностикою, патогенезом і лікуванням хвороб волосся і шкіри голови.

Лікар-трихолог  надає консультативну допомогу, проводить обстеження, встановлює діагноз і призначає лікування таких захворювань:

Мезотерапія – це спеціальна процедура (ін’єкції), яка спрямована на поліпшення загального стану волосся.

Мезотерапія – одна з популярних косметологічних процедур для догляду за шкірою обличчя і волоссям. Вона дозволяє зміцнити волосяні цибулини, активізувати їх ріст та покращити структуру. Варто спробувати такий метод догляду, якщо у вас проблеми з випаданням волосся (алопеція), дуже пошкоджена і суха структура (обламуються кінчики), лупа або інші порушення.

Використовуються вітамінні комплекси, фітококтейлі, органічні кислоти, екстракти лікарських речовин рослинного і тваринного походження (колаген, еластин, гінгко білоба та ін). У складі можуть бути абсолютно різні інгредієнти. Наприклад, гіалуронова кислота і вітаміни. Для того, щоб побачити результат, потрібно пройти курс. Скільки він триватиме – залежить від стану вашого волосся і особливостей організму.

Категорія: