Трихологія

Трихологія – це новий напрямок в медицині, сформований на базі дерматології. Трихологія вивчає будову і фізіологію волосся і волосистої частини шкіри голови, охоплює питання, пов’язані з діагностикою, патогенезом і лікуванням хвороб волосся і шкіри голови.

 

Лікар-трихолог  надає консультативну допомогу, проводить обстеження, встановлює діагноз і призначає лікування.

Основні напрямки роботи трихолога:

  • алопеція;
  • облисіння;

 

У клініці проводимо лікування сучасними та ефективними процедурами, які гарантовано дають ефект.
Основні з них це плазмотерапія та мезотерапія.

 

Мезотерапія – одна з популярних косметологічних процедур для догляду за шкірою обличчя і волоссям. Вона дозволяє зміцнити волосяні цибулини, активізувати їх ріст та покращити структуру. Варто спробувати такий метод догляду, якщо у вас проблеми з випаданням волосся (алопеція), дуже пошкоджена і суха структура (обламуються кінчики), лупа або інші порушення.

 

Плазмотерапія – PRP-терапія (плазмоліфтинг), в основу якої закладено здатність клітин нашого організму до саморегенерації. Це прогресивний напрям в естетичній та регенеративній медицині, який відкрив нові можливості для природного відновлення тканин.

Завдяки плазмі, збагаченій тромбоцитами, відновлюється місцевий імунітет шкіри голови, що значно зменшує ризик виникнення мікозів (грибкових інфекцій). Крім цього, під впливом чинників росту плазми, активується кровообіг та обмінні процеси, значно поліпшується стан волосяних цибулин, що незмінно призводить до оздоровлення волосся в цілому.

Категорія: